Корзина
12 отзывов
Микроудобрения Ярыло по выгодной цене Заказать сейчас
+380973646750
+380973646750
+380662734724
Семена оптом

Десиканты

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Коли починати десикацію зернових культур?

За 2 тижні до запланованого збирання врожаю, з метою забезпечення достатнього часу для дії десиканту/гербіциду.

Коли плодоніжка у верхній частині стебла, прямо під вушком, починає втрачати свій зелений колір та стає коричневою. Перевірка підходить для пшениці та ячменю.

Зберіть 20 зернин з різних частин найкращий варіант взяти з центра кожного колоса) Натисніть ногтем великою пальця на зернину: якщо тиснення залишпється на зерні в такому разі культура готова до обприскування. Перевірка підходить для пшениці, ячменю.

Розріжте зернину навпіл для підтвердження вмісту вологи. Якщо 75% зернин мають прожилки на складці, забарвлення темно-коричневого кольору, це означає, що рівень вологи досяг 30%. Якщо всі відібрані зернини мають такий вигляд у розрізі, значить вміст вологи менше 30%. Перевірка підходить лише для пшениці.

Для десикації пшениці застосовують гліфосати ‑3 л/га, та Регістан - 2-2,5 л/га. За використання цих препаратів слід зважати на особливості їх впливу на рослину. Наприклад, Регістан швидко підсушує наземну частину стеблостою, проте через деякий час пошкоджені бур'яни можуть відростати і нарощувати вегетативну масу. Гліфосат діє повільніше, але забезпечує знищення не тільки надземної маси, а й кореневої системи, тобто його остаточна ефективність як десиканту вища.

Коли починати десикацію озимого ріпаку?

Виберіть типову для поля ділянку, відберіть навмання 20 стручків із середньої частини головного стебла різних рослин. Відкрийте кожен стручок, і якщо колір змінюється із зеленого на коричневий по меншій мірі у 2/3 на кожен стручок у 15 з усіх відібраних стручків, це означає, що настав ранній відповідний етап для обприскування.

Повторіть цю процедуру оцінки на іншій типовій ділянці поля, щоб остаточно впевнитися, що поле готове до обприскування. На цьому етапі стручки здатні згинатися в кільце навколо пальця без розтріскування.

Обприскування мас бути проведене через 3-4 дні, у випадку ж дуже холодної погоди цей термін може становити до 7 днів. Препарат має бути застосований коли вологість ріпаку менше 30% та при побурінні 70% стручків.

Купить